Wirtualne Laboratorium Empiriusz

Empiriusz to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala w przyjazny, bezpieczny i ekonomiczny sposób realizować podstawę programową nauczania chemii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

  • Komputer z oprogramowaniem oraz gogle VR umożliwiają przeprowadzenie doświadczeń zgodnych z podstawą programową
  • 26 doświadczeń dla szkół podstawowych
  • 56 doświadczeń dla szkół ponadpodstawowych (chemia organiczna i nieorganiczna)
  • Scenariusze lekcji dla nauczyciela oraz karty laboratoryjne z instrukcjami i zadaniami dla uczniów pomagają w sprawnym przeprowadzeniu doświadczeń
  • Prosta i intuicyjna obsługa
  • Lekcje są atrakcyjne dla uczniów i zachęcają do nauki
  • Eksperymenty są całkowicie bezpieczne, także dla uczniów z alergiami i astmą
  • Wirtualne laboratorium jest zawsze w pełni wyposażone – nie trzeba kupować naczyń, akcesoriów i odczynników
  • Nie ma problemu sprzątania pracowni ani utylizacji środków chemicznych
  • Program zyskał pozytywną opinię nauczycieli-praktyków

Oferta dla szkoły podstawowej

nowy_cennik.png

Oferta dla szkoły ponadpodstawowej

cennik (1).png

Laboratoria Przyszłości

Program "Laboratoria Przyszłości" to największa od lat szansa na wprowadzenie do szkoły innowacyjnych procesów dydaktycznych. Wykorzystaj wsparcie jak najlepiej, by stworzyć uczniom idealne warunki do rozwoju. Zgodnie z wymogami programu, inwestycja ma realnie wspierać nauczanie, a wyposażenie ma być stale i aktywnie wykorzystywane przez uczniów i nauczycieli przez okres 5 lat. Dlatego nie inwestuj w gadżety – postaw na pomysł, jak wykorzystać nowe technologie w nauczaniu! 

Wirtualna rzeczywistość i druk 3D pozwolą uczniom zobaczyć i dotknąć tego, co do tej pory pozostawało w sferze wyobrażeń na lekcjach chemii, matematyki, biologii, fizyki, informatyki i innych. Nauka programowania i elektroniki to inwestycja w rozwój zainteresowań uczniów tymi dziedzinami wiedzy, które już jutro będą obecne w każdym sektorze gospodarki, od produkcji po medycynę. Edukacja jutra, to edukacja na czasie.

Poznaj wszystkie rozwiązania Nowej Ery w programie "Laboratoria Przyszłości"!

 

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form

Zobacz także